KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 12757348
nr 1275 7348
Färgetsning
signerad. 1992, "Love 1991", EA 6/10. Motivet: 50x50 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 16 september 2019
kl 20:55:02
150 kr
300 kr